Буктрейлер роману
"Мертві Моделі"
Народилася красивою і помреш красиво...
Детектив Макс Ґедзь вирішив, що чергове розслідування принесе легкі гроші. Пропала подруга київського мажора. Імовірніше, дівчина просто вирішила сховатися від настирливого кавалера. І все б так, якби в Києві не відкрили сезон полювання на... моделей. Привиди минулого і холоднокровні вбивці сьогодення з перших рядків занурюють у світ гостросюжетного українського детектива.

МАРТИН ЯКУБ

Мартин Якуб – автор понад сотні оповідань, лауреат престижної літературної премії «Смолоскип», засновник літературного конкурсу Lida Prize, метою якого є підтримка письменників-початківців.
Автор і ведучий вечірнього шоу на YouTube "Martyn Yakub Sho°"
«Мертві моделі» – перший роман із серії пригод детектива Макса Ґедзя. Вже зараз до друку готується новий роман - продовження пригод Макса - "Не твоє собаче діло".

«Мертві моделі» почалися з героя, Макса Ґедзя, який навідався до мене в голову.

Він розказав мені про свою непросту долю. Про ментовське минуле у Горлівці, про сепарське шикування під час "русской весны", про втрату сенсу життя через свій жахливий вчинок і бажання обірвати своє життя. Про те, як потрапив в ЗСУ, отримав поранення. І врешті решт, як опинився у Києві, нікому не потрібний інвалід без руки і єдина робота, яку він зміг знайти, це сидіти в будці біля офісного центру і піднімати шлакбаум.

Його історія мені здалася цікавою. Зазвичай, люди з таким бекграундом, розчавлені своїми помилками і суспільством, опускають руки (ну у його випадку руку) і просто доживають своє життя, скільки б їм не було років.

І я виришів дати йому шанс.

ВІДГУКИ КРИТИКІВ ТА ЕКСПЕРТІВ
Андрій Кокотюха
Письменник
"Мертві моделі" досить майстровий детектив із справді несподіваною розв`язкою. І найбільша знахідка автора – головний герой. Як вимагає закон жанру, приватний детектив конфліктує з поліцією та має особливу прикмету. Ветеран АТО втратив руку, тепер носить дешевий протез і автор успішно обігрує цю деталь. На виході маємо цілком придатну для споживання любителями детективних романів історію.
Тетяна Трофименко
літературний критик.
Написаний роман легко, від авторського стилю не беруть корчі, сюжет розкручується згідно з вимогами жанру та явно розрахований на серію, що буде об'єднана довкола образу центрального персонажа — самопроголошеного детектива Максима Ґедзя. Читати неодмінно, якщо хочете дізнатися, хто ж насправді вбивав моделей; чому горлівський мєнт опинився на «нашому боці»; чий голос лунає у нього в голові; а головне — хто такий Антон і за що його так!
Mariana Khemii
редакторка блогу на Yakaboo.
Сподобалося, що в книжці, попри, здавалося б, легкий жанр детективу, немало йдеться про важливі речі – і про ті проблеми в суспільстві, які гостро актуальні саме зараз, і про позачасові – те, що дозволяють собі нечесні роботодавці у стосунку до підлеглих, родинні взаємини, алкоголізм, поверхневі зміни в державних органах, тоді як всередині працюють старі схеми, та інше. Також плюс, що текст стилістично рівний і без мовних неоковирностей. Аж ніяк не кожній книжці я ставлю на Goodreads 5 зірочок.
Дмитро Стретович
директор освітньої платформи Litosvita.
За вечір проковтнув книжку Мартина Якуба. Загальні враження дуже позитивні, отримав те, що й чекав: об'ємних персонажів, добре зроблений сюжет, інтригу до останнього, легкий стиль. Хто хоче цікаво провести вечір-два з книгою – то «Мертві моделі» вам це гарантують.
Мертві моделі
Електронна версія EPUB, FB2, MOBI
54
грн.
80
грн.
Новоспечений приватний детектив без ліцензії, колишній АТОвець Макс Ґедзь отримує перше замовлення — знайти зниклу модель, подругу київського мажора. Здається, це справа на кілька днів — детектив майже впевнений, що дівчина просто заховалася від свого нав'язливого кавалера. Проте Ґедзь навіть не підозрює, у що він вв'язався: хтось починає полювати на моделей...
Публічна оферта та конфіденційність
«Є два типи злочинців. Одні після скоєння протиправного метушаться, переховуються, змінюють зовнішність, намагаються забезпечити алібі. Власне, ці дії і допомагають слідчому впіймати злодія. Інші просто йдуть додому, вмикають телевізор, дивляться улюблений серіал, їдять вареники з картоплею та грибами. Вони ніяк не скидаються на вбивць. Їхня психіка так деформована, що вони можуть допомагати своїй дитині робити уроки, поки в спортивній сумці в передпокої лежить відрізана голова жертви», – детектив Макс Ґедзь.
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Контакти
Мартин Якуб
Письменник
E-mail: martyn.yakub@gmail.com